Zuzana Kocumová Zuzana Kocumová

MAXIVITA Exclusive Posílení imunity forte+

Číslo produktu: 42300066

Dostupnosť
skladom
2 ks prodejna Praha 9


Objednaný tovar Vám odošleme v pondělí 8. 6. 2020.
Cena vrátane DPH Pôvodne Ušetríte
6,40 € 6,40 € 0,0 € (0 %)
+ -

Popis produktu

MaxiVita Exclusive Posílení imunity forte+ (příchuť brusinka, 45 tablet)

 

Produkt MaxiVita Exclusive Posílení imunity forte+ obsahuje přírodní extrakt z plodů rakytníku řešetlákového, který podporuje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost organismu. Přispívá k normálnímu stavu pokožky a k normální činnnosti kardiovaskulárního systému. V tradiční medicíně je rakytník ceněn pro vysoký obsah vitaminu C, E a karotenoidů.

 

KDY A JAK POUŽÍT

 

Dospělí a děti do 6 let 1 tabletu denně rozpustit v ústech. V případě obtíží je možné dávkování zvýšit až na 2 tablety denně. Není určeno pro děti do 6 let. Přípravek je vhodný k dlouhodobému užívání po celý rok, především pak v období podzimu a zimy.

 

ÚČINKY

 

Vitamin C je velmi důležitý pro normální funkci imunitního systému. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomáhá chránit organismus před oxidativním stresem.

 

Kombinace přírodního extraktu z plodů rakytníku a vitaminu C je doplněna o nukleotidy. Ty jsou základním stavebním kamenem nukleových kyselin, které se vyskytují v buňkách všech živých organismů a mají rozhodující úlohu v řadě biologických procesů. Jsou součástí řady důležitých enzymů nezbytných pro nutriční a energetický metabolismus.

 

NUTRIČNÍ HODNOTY

 

Aktivní složky v 1 tabletě
Vitamin C 80 mg

Směs nukleotidů (5'-AMP; 5'-CMP;  5'-UMP, 2Na; 5'-GMP, 2Na)

15 mg

 

Extrakt z rakytníku řešetlákového

50 mg

 

SLOŽENÍ

 

Sladidlo – sorbitol, kyselina L-askorbová, extrakt z plodů rakytníku řešetlákového, směs nukleotidů, aroma, protispékavé látky – stearan hořečnatý, polyethylenglykol (PEG 6000), talek, sladidla – sukralóza, citróza (neohesperidin DC).

Mohlo by Vás zaujímať

Prodejna Praha

více

Zvýhodnění pro sportovní kluby a oddíly

více
SPORTICUS navazuje na zavedený eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ s lyžařskými vosky

force desktop view

Registrujte se
Nakupte ve SPORTICUSU
za ceny levnějších eshopů.
X