Zuzana Kocumová Zuzana Kocumová

Vše pro outdoor a běžky - sportovní prodejna v Praze

Kamennou prodejnu SPORTICUS - najdete na Praze 9, U Elektry 650/2 (50.1013814N, 14.5206000E) .

Seženete u nás parádní sportovní oblečení, kompletní řadu lyžařských vosků a doplňků SWIX, nejznámější sportovní výživu ENERVIT GPS hodinky GARMIN. Vybírat u nás můžete kvalitní a oblíbenou obuv LA SPORTIVA, INOV-8, VJ SPORT a nejnovější značku NVII, potřeby pro orientační sporty - čipy SPORTIDENT, lampióny, kleště, stojany, popisovníky, mapníky MIRY, AUTOPILOT, buzoly MOSCOMPASS, oblečení TRIMTEX

Mimo nejznámější značku SWIX máme také široký výběr nejprodávanějších produktů od dalších známých značek, kterými jsou TOKO, SKIVO, VAUHTI, SKIGO, RODE, BRIKO MAPLUS, HOLMENKOL, START, REX, VOLA, KUNZMANN, HWK a RED CREEK.

Dále u nás najdete přírodní výživu CHIMPANZEE, výživové doplňky VITAR a GREEN FARM, výborné domácí sirupy KITL, velmi kvalitní tejpovací pásky KINEMAX, masážní prostředky JUTTA, oblíbené ponožky a podkolenky MOOSE a SPORTICUS, vlněné oblečení ULVANG, výkonné čelovky LUCIFER, brýle na běžky HATCHEY. Máme pro Vás také výběr dětských kol značek AUTHOR, SUPERIOR, ROCK MACHINE a AMULET.

Všechny produkty od výše uvedených značek máme skladem přímo na prodejně, v přehledu produktů jsou označeny štítkem PHA9 (Praha 9). Takto označené produkty si můžete v prodejně kdykoli vyzvednout, ať už objednávku vytvoříte či nikoli. Pokud si Vaši objednávku nechcete vyzvednout v naší prodejně a stihnete ji zadat do 11 hodin, bude expedována ještě ten samý den.

  • Nabízíme ucelenou řadu vosků a doplňků SWIX
  • Vybírat můžete z kompletní nabídky ENERVIT
  • Čeká na Vás milý personál a příjemná atmosféra

V prodejně lze platit v hotovosti nebo platební kartou.

Telefon do prodejny: +420 608 658 007

Mimo otevírací dobu prodejny volejte:
+420 602 305 007 - Miroslav Kalina

Od 9.9.2020 jsou zákazníci povinni mít zakryté dýchací cesty, naši prodavači je budou mít zakryté také. Na místě bude k dispozici desinfekce.

OTEVÍRACÍ DOBA pro jaro, léto a podzim platná od úterý 28.4.2020

PONDĚLÍ 10:00 - 15:00
ÚTERÝ 10:00 - 15:00
STŘEDA zavřeno
ČTVRTEK 10:00 - 15:00
PÁTEK zavřeno
SOBOTA zavřeno
NEDĚLE zavřeno


Prodejna Praha

více

Zvýhodnění pro sportovní kluby a oddíly

více
SPORTICUS navazuje na zavedený eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ s lyžařskými vosky

force desktop view

Registrujte se
Nakupte ve SPORTICUSU
za ceny levnějších eshopů.
X