Orientační běžci mohou nakupovat produkty z nabídky SPORTICUS za výhodnější ceny. Stačí na www.sporticus.cz použít slevový kupon OB2017.

 

GPS hodinky GARMIN

Zajímavé slevy z našich eshopových cen, proměnlivě v závislosti na aktuálním vývoji cen na trhu. Všechny naše hodinky jsou z oficiálního dovozu a tedy s plnou zárukou.

 


Garmin Forerunner 230


cena po slevě 5 090 Kč (s hrudním pásem 6 090 Kč)

 

Sportovní GPS hodinky, vhodné pro většinu nejběžnějších sportovních aktivit. Na jedno nabití baterie hodinky vydrží až 5 týdnů v režimu hodinek nebo až 16 hodin s plným GPS záznamem.

 

 


Garmin Forerunner 235 Optic


cena po slevě 6 890 Kč

 

Sportovní GPS hodinky, vhodné pro většinu nejběžnějších sportovních aktivit. Oproti předchozímu modelu používají k měření srdečního tepu vestavěný optický snímač. Na jedno nabití baterie hodinky vydrží až 5 týdnů v režimu hodinek nebo až 16 hodin s plným GPS záznamem.

 

 


Garmin Forerunner 35 Optic


cena po slevě 4 390 Kč

 

Malé lehké sportovní hodinky s měřením tepu na zápěstí. Na jedno nabití baterie hodinky vydrží až 9 dnů v režimu hodinek nebo až 13 hodin s plným GPS záznamem.

 

 


Garmin FÉNIX 5

Garmin FÉNIX 5S


cena po slevě 14 790 Kč
 
 
 

 
 
 
 
NOVINKA 2017 - Původně outdoorové hodinky dostaly do výbavy neuvěřitelnou škálu sportovních funkcí. Současně s mimořádně dlouhou výdrží, odolností a vzhledem, blížícím se klasickým hodinkám, tyto hodinky na trhu získaly mnoho svých příznivců.
 
 
 

Slevy na ostatní typy hodinek lze domluvit individuálně


 

Skladem v prodejně na Praze 9 máme nejžádanější typy GPS hodinek ihned k odeslání, od běžeckých modelů FORERUNNER 230, 235 a 35, přes multisportovní hodinky typu FORERUNNER 735XT, až po GPS navigace na kolo. Velký výběr nabízíme také z nové řady FENIX 5 a dalších novinek.

Kompletní nabídku naleznete zde: www.sporticus.cz/c/gps-navigace-a-hodinky

 

 

Sportovní výživa ENERVIT

-15% z MOC

 

 

Přírodní energie CHIMPANZEE

-15% z MOC

 

 

Tejpovací pásky, masážní doplňky KINEMAX

-15% z MOC

 

 

Jak lze slevu získat?

Stačí na eshopu www.sporticus.cz zadat slevový kód: OB2017 a obdržíte slevu ve výši 15% na produkty značky ENERVIT, CHIMPANZEE a KINEMAX. Slevy na vybrané typy hodinek  GARMIN se mění v závislosti na vývoji cen na trhu. Zaručujeme však, že s tímto slevovým kódem se dostanete na velmi výhodnou cenu, jednu z nejnižších.

Platnost slevového kódu: do 31.12.2017

Určeno pro: registrované závodníky sekce OB, MTBO, LOB

Doprava a platba: upřednostňujeme osobní vyzvednutí v prodejně nebo na sportovní akci; platbu převodem nebo v hotovosti (speciálně při platbě vyšších částek jsou poplatky za platbu kartou velmi citelné)

 

Prodejna Praha

více
SPORTICUS navazuje na zavedený eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ s lyžařskými vosky

force desktop view