Zuzana Kocumová Zuzana Kocumová

GARMIN DAKOTA 20 SPORT

Číslo produktu: 010-00781-93

Dostupnosť
nedostupné
Cena vrátane DPH Cena okrem DPH
250,90 € 207,4 €

Popis produktu

Navigace GARMIN DAKOTA 20 Sport (010-00781-93)

Všestranný, kompaktní a odolný navigační přístroj, tak by se dal charakterizovat nový outdoorový model Garmin Dakota 20 Sport, který si získá své vyznavače hned po prvním osahání.

V sérii s označením Dakota jsou k dispozici dva modely: jednodušší Dakota 10 s interní pamětí 850 MB a dokonalejší Dakota 20. Dakota 2O Sport nabízí rozšiřitelnou paměť pomocí slotu na datové karty typu microSD, bezdrátovou komunikaci pomocí technologie ANT+, integrovaný barometrický výškoměr a tříosý elektromagnetický náměrový kompas, který nevyžaduje při určení směru držení navigace ve vodorovné poloze.

Mezi společnými vlastnostmi obou modelů najdeme vysocecitlivý GPS přijímač s podporou HotFix technologie umožňující rychlý výpočet pozice i v místech s minimálním výhledem, napájení ze dvou tužkových baterií s výdrží až 20 hodin provozu, širokou škálu funkcí s možností jejich uživatelského přispůsobení. Mezi obecné přednosti navigačních přístrojů značky Garmin patří jednoduché upevnění přístroje na libovolný dopravní prostředek pomocí originálních stojánků, které jsou k dispozici jako volitelné příslušenství.

Garmin Dakota Sport je standardně dodáván s podrobnou turistickou navigační mapou České republiky Topo Czech v měřítku 1:25 000 s možností rozšíření na profesionální turistickou mapu Topo Czech PRO v měřítku 1:10 000. Přístroje kromě uvedené podrobné mapy obsahují základní mapu celého světa s vestavěným digitálním modelem terénu, který umožňuje stínované (plastické) zobrazení mapy na displeji přístroje.
Všestrannost přístroje podporuje kompatibilita s dalšími typy map, které jsou dohratelné do paměti přístroje, patří mezi ně námořní mapy edice BlueChart (tradiční formát na CD nebo na předehraných datových kartách), silniční navigační mapy formátu CityNavigator NT+, široká škála turistických map, případně letecké mapy.

Podpora bezdrátové technologie ANT+ nabízí pro náročnější uživatele možnost využití fitness funkcí. Dakota 20 umožňuje připojení bezdrátového snímače srdečního tepu, cyklistického snímače kadence šlapání a otáček kola (přístroj zaznamenává kadenci šlapání), případně bezdrátový přenos informací mezi dvěma kompatibilními GPS přijímači přímo v terénu.

Mezi doplňkovými funkcemi Dakoty najdete například stopky, kalkulačku, informace o fázi a východech Slunce a Měsíce, budík, kalendář nebo výpčet plochy pozemku.

Turistické mapy Topo Czech
V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech , která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

Dakota 20 Sport je sada navigačního přístroje, stojánku na řídítka nebo představec kola a bezdrátového snímače srdečního tepu. Právě kombinace se snímačem tepové frekvence mění Dakotu v užitečný nástroj pro vedení a vyhodnocení sportovní zátěže. Na základě srdečního tepu máte možnost volit vhodnou tréninkovou zátěž pro dosažení stanoveného cíle (snížení váhy, zlepšení kondice, zvýšení vytrvalosti...).

volitelné příslušenství: držák na řidítka motocyklu
držák s napájecím kabelem do automobilu
další mapové podklady CityNavigator NT+, BlueChart
ochranná pouzdra

Přístroj je napájen dvěma tužkovými bateriemi (AA) s výdrží až 20 hodin provozu.

• navigační přístroj Dakota 20
• datová karta s mapou Topo Czech
• registrační kód mapy Topo Czech
• snímač tepové frekvence HRM
• držák na řidítka kola
• datový kabel USB
• poutko
• návod k použití

Mohlo by Vás zaujímať

Prodejna Praha

více

Zvýhodnění pro sportovní kluby a oddíly

více

Prodejna Bedřichov

více
BOTY NA BĚŽKY SALOMON
SPORTICUS navazuje na zavedený eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ s lyžařskými vosky

force desktop view