SWIX VP55 45 g

Číslo produktu: VP55

Dostupnost
skladem
> 10 ks prodejna Praha 9

Objednané zboží Vám odešleme v pondělí 16. 3. 2026.
Cena s DPH Cena bez DPH
389 Kč 321 Kč
Cena po registraci: 379 Kč s DPH
Doporučená prodejní cena dovozcem do ČR 519 Kč
+ -

Popis produktu

Závodní stoupací vosk bez fluoru SWIX VP55 45 g

 

Fluor free závodní vosk.

 

Tmavě fialový odrazový vosk na lehce vlhký nebo čerstvě napadaný sníh při teplotě okolo bodu mrazu. Zaručuje dobrý odraz i na starším sněhu těsně pod bodem mrazu bez omezení skluzu.

 

Teplotní rozsah:

Čerstvý a čerstvě napadaný jemnozrnný sníh 1°C až -2°C

Starý / z části přeměněný sníh 0°C až -5°C

 

Vosky VP neobsahují fluor a byly vyvinuty pro vrcholové sportovce, ale zároveň se osvědčily v rekreačním a sportovním lyžování díky svým vynikajícím vlastnostem. Vosk obsahuje nové aditivum, které působí jako lubrikant. Zlepšuje odraz a zároveň skluz, a dodává tak ještě lepší požitek z lyžování.


Každý z pevných vosků řady VP má dva specifické teplotní rozsahy. Jeden z rozsahů je vhodný pro padající a čerstvě napadaný sníh charakteristický ostrými krystalky s relativně vysokou penetrační schopností, a druhý pro starší sníh, kdy jsou krystalky sněhu zaoblené a jejich penetrační schopnost je nižší.


Odrazové vosky řady VP jsou speciálně vyvinuty pro podmínky při teplotách od -10°C do +3°C.

Mohlo by vás zajímat

Vyzvedněte si zboží na sportovní akci

Prodejna Praha

více

Zvýhodnění pro registrované zákazníky

více