Zuzana Kocumová Zuzana Kocumová

O NÁS

Internetový obchod se sportovním zbožím SPORTICUS.CZ vznikl v návaznosti na náš první a velmi úspěšný e-shop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ - ten jsme založili v roce 2010 a zprvu se jednalo opravdu pouze o prodej lyžařských vosků a servisních doplňků spojených s mazáním lyží. Postupně se nabídka produktů rozšiřovala a nám přišlo, že původní název obchodu již nepokrývá celou škálu prodávaného zboží. Rozhodli jsme se vytvořit obchod nový, se zastřešujícím názvem SPORTICUS.CZ. V současnosti nejsme pouhým internetovým obchodem, navštívit nás můžete také v nové prodejně na Praze 9 a v zimním období jsme vám k dispozici na prodejně v Bedřichově.

Pražská prodejna SPORTICUS.CZ je jediná v ČR, která má skladem ucelenou řadu lyžařských vosků a doplňků SWIX jak pro běžkaře, tak sjezdaře a také kompletní nabídku batohů, ledvinek a vaků na lyže. Kromě vosků a doplňků můžete vybírat z těch nejběžnějších typů lyžařských holí a toho nejlepšího lyžařského oblečení SWIX, které je opravdu velmi kvalitní. V naší široké nabídce naleznete čepice, rukavice, termoprádlo, střední vrstvy, kalhoty, bundy a ponožky. Přímo na prodejně si můžete vyzkoušet, co vám padne nejlépe.

Naše prodejna má omezené prostory, přesto zde naleznete ty nejprodávanější produkty od dalších značek, kterými jsou TOKO, SKIGO, RODE, BRIKO MAPLUS, SKIVO, HOLMENKOL, VOLA, VAUHTI a START.

Kromě lyžařského vybavení máme v nabídce i GPS navigace a hodinky GARMIN, sportovní výživu ENERVIT a CHIMPANZEE, potřeby pro orientační sporty (OB, MTBO, LOB, Bike Adventure) - čipy SPORTIDENT, lampióny, kleště, stojany, buzoly MOSCOMPASS, mapníky MIRY, boty LA SPORTIVA, ponožky MOOSE, tejpovací pásky KINEMAX a v neposlední řadě i výborné sirupy KITL.

Těžíme ze zkušeností a náš obchod stále zvelebujeme nejen doplňováním nových produktů. Snažíme se být maximálně vstřícní k našim zákazníkům, kterým, jako nadšení sportovci, dokážeme poradit s výběrem produktů i jejich správným použitím. Pro ostatní nadšené lyžaře, cyklisty, orienťáky i jiné sportovce a hobíky pořádáme sérii závodů Bedřichovská pětihodinovka a další akce pod hlavičkou oddílů, ve kterých jsme činní.

Spokojenost našich zákazníků potvrzuje mimo jiné také výborné hodnocení na Heurece.

Našimi hlavními hesly jsou: SPOLEHLIVOST, RYCHLÉ DODÁNÍ, OSOBNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI

Prodejna Praha

více

Zvýhodnění pro sportovní kluby a oddíly

více
SPORTICUS navazuje na zavedený eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ s lyžařskými vosky

force desktop view

Registrujte se
Nakupte ve SPORTICUSU
za ceny levnějších eshopů.
X