Zuzana Kocumová Zuzana Kocumová

Zapůjčení SIAC čipu

*
*
*

V potvrzujícím emailu Vám přijde vygenerované číslo čipu. Optimálně ho vyplňte již v přihlášce na ORISU. Zjednodušíte tím práci pořadatelům.

Vyzvednutí čipu bude možné před závodem ve stánku SPORTICUS. Cena zapůjčení bude 100 Kč. Platba bude možná na místě v hotovosti či kartou, po domluvě lze hradit i převodem (především pro větší oddíly).


Na stánku SPORTICUS si můžete zároveň zakoupit cokoli z nabízeného sortimentu bez objednání. Samozřejmostí jsou produkty pro orientační běh - podkolenky, čipy, buzoly, popisovníky a nově také oblečení TRIMTEX. Sportovní výživu ENERVIT, CHIMPANZEE a tejpy KINEMAX můžete nakupovat s obvyklou slevou 10% z MOC. Při nákupu většího množství doporučujeme vytvořit internetovou objednávku, abyste měli jistotu, že na místě budeme mít dostatečné zásoby. Objednávku je potřeba zadat nejpozději do (bude upřesněno po výběru závodu). Navíc můžete v rámci internetové objednávky využít slevový kód OB2018 a nakoupit ještě za lepší ceny - Enervit, Chimpanzee, Kinemax se slevou 15% z MOC, vosky SWIX s 20% slevou a dále GPS hodinky GARMIN za velmi výhodné ceny.

Prodejna Praha

více

Zvýhodnění pro sportovní kluby a oddíly

více
SPORTICUS navazuje na zavedený eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ s lyžařskými vosky

force desktop view