Zuzana Kocumová Zuzana Kocumová

 

Orientační běžci mohou nakupovat produkty z nabídky SPORTICUS za výhodnější ceny. Stačí na www.sporticus.cz použít slevový kupon OB2018.

 

VOSKY, DOPLŇKY a OBLEČENÍ značky SWIX

-20% z MOC

 

VOSKY a DOPLŇKY dalších značek

TOKO, SKIGO, RODE, HOLMENKOL, VAUHTI, SKIVO, MAPLUS, REX, START, VOLA

-15% z MOC

 

GPS hodinky GARMIN

Zajímavé slevy z našich eshopových cen, proměnlivě v závislosti na aktuálním vývoji cen na trhu. Všechny naše hodinky jsou z oficiálního dovozu a tedy s plnou 2letou zárukou.

 


Garmin Forerunner 235 Optic


cena po slevě 6 590 Kč

 

Sportovní GPS hodinky, vhodné pro většinu nejběžnějších sportovních aktivit. Oproti předchozímu modelu používají k měření srdečního tepu vestavěný optický snímač. Na jedno nabití baterie hodinky vydrží až 5 týdnů v režimu hodinek nebo až 16 hodin s plným GPS záznamem.

 

 


Garmin Forerunner 35 Optic


cena po slevě 4 290 Kč

Malé lehké sportovní hodinky s měřením tepu na zápěstí. Na jedno nabití baterie hodinky vydrží až 9 dnů v režimu hodinek nebo až 13 hodin s plným GPS záznamem.

 


Garmin Forerunner 30 Optic


cena po slevě 3 690 Kč

 

barevne varianty 

Forerunner 30 jsou cenově dostupné běžecké hodinky nabízející jen ty nejdůležitější funkce a jednoduché ovládání, díky čemuž jsou vhodné i pro začínající a rekreační běžce.

 


Garmin FÉNIX 5

Garmin FÉNIX 5S


cena po slevě 14 290 Kč
 
 
 

 
 
 
 
NOVINKA 2017 - Původně outdoorové hodinky dostaly do výbavy neuvěřitelnou škálu sportovních funkcí. Současně s mimořádně dlouhou výdrží, odolností a vzhledem, blížícím se klasickým hodinkám, tyto hodinky na trhu získaly mnoho svých příznivců.
 
 

Garmin FÉNIX 5X


cena po slevě 18 290 Kč
 Největší z nové řady všestranných multisportovních hodinek.
 
 

Slevy na ostatní typy hodinek, případně navigací, lze domluvit individuálně


 

Skladem v prodejně na Praze 9 máme nejžádanější typy GPS hodinek ihned k odeslání, od běžeckých modelů FORERUNNER 235, 35 a 30, přes multisportovní hodinky typu FORERUNNER 735XT, až po GPS navigace na kolo. Velký výběr nabízíme také z nové řady FENIX 5 a dalších novinek.

Kompletní nabídku naleznete zde: www.sporticus.cz/c/gps-navigace-a-hodinky


 

Sportovní výživa ENERVIT

-15% z MOC

 

 

Přírodní energie CHIMPANZEE

-15% z MOC

 

 

Tejpovací pásky, masážní doplňky KINEMAX

-15% z MOC

 

 

Jak lze slevu získat?

Stačí na eshopu www.sporticus.cz zadat slevový kód: OB2018 a obdržíte slevu ve výši 20% z MOC na produkty značky SWIX, 15% na dalších 10 značek vosků z naší nabídky a produkty značek ENERVIT, CHIMPANZEE a KINEMAX. Slevy na vybrané typy hodinek GARMIN se mění v závislosti na vývoji cen na trhu. Zaručujeme však, že s tímto slevovým kódem se dostanete na velmi výhodnou cenu, jednu z nejnižších. V případě, že jste si vybrali jiný model hodinek nebo navigaci, kontaktujte nás. 

Platnost slevového kódu: do 31.12.2018

Určeno pro: registrované závodníky sekce OB, MTBO, LOB

Doprava a platba: upřednostňujeme osobní vyzvednutí v prodejně nebo na sportovní akci; platbu převodem nebo v hotovosti (speciálně při platbě vyšších částek jsou poplatky za platbu kartou velmi citelné)

 

Vyzvedněte si zboží na sportovní akci

Prodejna Praha

více

Prodejna Bedřichov

více
SPORTICUS navazuje na zavedený eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ s lyžařskými vosky

force desktop view