Zuzana Kocumová Zuzana Kocumová

GARMIN VARIA Vision - head-up displej

Číslo produktu: 010-01952-10

Dostupnosť
už sa nevyrába

Z českej distribúcie od Garmin Czech s.r.o.

Popis produktu

Cyklistický head-up displej GARMIN VARIA VISION (010-01952-10)

 

Varia Vision™ je novinka z dílny americké značky Garmin. Podobně, jako cyklistický radar nebo smart světla pařící do produktové řady Garmin Varia, i Varia Vision™ je v oblasti cyklistiky absolutní technologickou novinkou. Garmin Varia Vision™ je cyklistický head-up displej, pomocí kterého můžete všechny důležité informace nepřetržitě sledovat přímo v zorném poli, aniž byste museli klopit zrak na displej cyklistického počítače.

 

Varia Vision™ má minimální hmotnost, upevňuje se na běžné cyklistické brýle a v zorném poli cyklisty zobrazuje data převzatá z kompatibilního GPS cyklopočítače značky Garmin. Mezi zobrazované informace patří číselné hodnoty, grafy, navigační informace, smart notifikace z připojeného chytrého telefonu nebo informace o blížících se vozidlech detekovaných pomocí cyklistického radaru Varia Radar. Garmin Varia Vision™ displej je doplněn o možnost vibračního alarmu a na důležité informace tak může upozornit nejen opticky, ale i vibracemi. Díky vynikající výdrži baterií, až 8 hodin na jedno nabití a dotykovému ovládání umožňujícímu přepínat mezi jednotlivými obrazovkami displeje, je Varia Vision™ unikátní tréninkovou pomůckou pro všechny výkonnostní cyklisty.

 

UNIVERZÁLNÍ A LEHKÝ

Univerzální možnost upevnění a vestavěný akcelerometr umožňuje připevnit Varia Vision displej na libovolnou stranu brýlové obruby. Rameno displeje je pohyblivé a dá se jednoduše přizpůsobit pro optimální zobrazení dat. Hmotnost pouhých 28g.

 

SMART PROPOJENÍ

Displej Varia Vision je propojitelný s kompatibilním GPS cyklopočítačem řady Garmin Edge® a prostřednictvím cyklopočítače i s chytrým telefonem či cyklistickým radarem Garmin Varia Radar.

 

VIBRAČNÍ ALARM

Pomocí jemného vibračního alarmu vás Varia Vision upozorní na důležité výkonnostní, navigační nebo bezpečnostní informace stejně, jako na příchozí volání, SMS či další smart notifikace v případě funkčního propojení s chytrým mobilním telefonem.

 

NAVIGAČNÍ UPOZORNĚNÍ

Navigace křižovatku po křižovatce, včetně vzdálenosti k odbočce, šipky s manévrem nebo názvu ulice, do které budete odbočovat. I takové informace je možné díky displeji Varia Vision zobrazit v zorném poli cyklisty.

 

AUTOMATICKÁ REGULACE

Varia Vision má vestavěný světelný senzor, který automaticky reguluje jas displeje podle okolních světelných podmínek a optimálně zajišťuje čitelnost dat za všech okolností.

 

ODOLNÝ S DLOUHOU VÝDRŽÍ

Odolná a vodotěsná konstrukce umožňuje použití displeje v jakémkoliv počasí. Na jedno nabití je vestavěný akumulátor schopen udržet displej zapnutý nepřetržitě po dobu až 8 hodin.

 

DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Varia Vision displej se dá ovládat pomocí dotykového panelu, který je přizpůsobený i pro ovládání v rukavicích nebo v deštivém počasí. Přepínání jednotlivých stránek displeje během jízdy je tak velmi intuitivní a jednoduché.

 

 

UKÁZKY ZOBRAZOVANÝCH DAT:

Garmin Varia Vision - cyklistický head-up displej


MOBILNÍ APLIKACE GARMIN CONNECT MOBILE:

Mobilní aplikace Garmin Connect Mobile je k dispozici pro chytré mobilní telefony s operačním systémem iOS, Android nebo Windows Phone. Umožňuje ukládat, vyhodnocovat a plánovat tréninky široké řady sportovních aktivit. Jednoduché číselné či grafické zobrazení dat, možnost sdílení informací mezi přáteli, vzájemné porovnávání výsledků nebo živé sledování sportovce na trati, i takové funkce najdete v aplikaci Garmin Connect Mobile, která je standardně k dispozici i v českém jazyce.

Garmin Connect, tréninkový deník od Garminu


Obsah balení

• Garmin Varia Vision head-up displej
• čtyři sady gumiček pro přichycení držáku head-up displej na brýle ve čtyřech velikostech
• 2x držák head-up displej
• USB napájecí a datový kabel
• látkový uzaviratelný sáček
• manuál

Parametry

 

Parametry produktu
Akcelerometr Ano
Baterie - výdrž až 8 hod. při souvislé zapnutí
Displej - rozlišení, ŠxV 480 x 240 pix.
Doba nabíjení cca 2 hodiny
Dotykové ovládání Ano
Hmotnost 29,7 g
Měření intenzity okolního světla (pro intenzitu podsvícení displeje) Ano
Oboustrané použítí (levé nebo pravé oko) Ano
Rozměry zařízení, ŠxVxH 60 x 19,7 x 19,8 mm
Voděodolnost Ano, IP x7 (Chráněno proti ponoření do vody. Ponoření na 30 minut do hloubky 1 metr.)
   
Spojení/připojení/propojení
Bezdrátové připojení ANT+ Ano

Návod k použití

Využijte službu Garmin Connect - online tréninkový nástroj pro ukládání, analýzu a sdílení všech vašich aktivit typu fitness.

Mohlo by Vás zaujímať

Prodejna Praha

více

Zvýhodnění pro sportovní kluby a oddíly

více
SPORTICUS navazuje na zavedený eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ s lyžařskými vosky

force desktop view

Registrujte se
Nakupte ve SPORTICUSU
za ceny levnějších eshopů.
X