Zuzana Kocumová Zuzana Kocumová

GARMIN FORETREX 301

Číslo produktu: 010-00776-00

Dostupnosť
nedostupné
Cena vrátane DPH Cena okrem DPH
154,70 € 127,8 €

Popis produktu

Navigace GARMIN FORETREX 301 (010-00776-00)

 

Náramkový vysocecitlivý GPS přijímač, na 2 AAA baterie a výdrží 17 hodin.

 

Foretrex 301 je náramkový GPS přijímač, který se upevňuje pomocí sportovního a zároveň ergonomického pásku. To vám umožní plně se zaměřit na vaše outdoorové aktivity, aniž by zaměstnával vaše ruce. Foretrex 301 je vysocecitlivý voděodolný GPS přístroj, které je ideální pro turisty, lyžaře, táborníky a vojenský personál. Chcete-li sdílet svá data s PC, lze Foretrex 301 snadno připojit k počítači pomocí USB.

Stopujte své kroky


Bez ohledu na to, kde zažíváte svá dobrodružství, se díky Foretrex 301 nemusíte bát, že se ztratíte. Garmin Foretrex 301 sleduje vaši prošlou trasu a zobrazí ji pomocí teček na displeji. Stačí zapnout funkci TracBack a můžete se po vaši stopě vrátit tam, odkud jste vyšli. Do paměti přístroje můžete uložit vaši pozici (až 500 bodů), takže je velice snadné najít zaznamenané významné místo, stejně jako vaše tábořiště nebo vozidlo. Výdrž přístroje na dvě AAA baterie je až 17 hodin.

Sdílejte svá data


Garmin Foretrex 301 umožňuje vytvářet a ukládat trasy (až 20 tras) z vašich oblíbených cest a zároveň vám poskytne další užitečné informace, jako jsou východ/západ slunce a měsíce, kalendář lovu a rybolovu. Zálohování zaznamenaných bodů a tras z navigačního přístroje do PC lze přenést pomocí USB připojení.

 

Obsah balení

 

• navigační přístroj Foretrex 301
• řemínek na ruku
• USB kabel
• návod k použití

 

Mohlo by Vás zaujímať

Prodejna Praha

více

Zvýhodnění pro sportovní kluby a oddíly

více

Prodejna Bedřichov

více
BOTY NA BĚŽKY SALOMON
SPORTICUS navazuje na zavedený eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ s lyžařskými vosky

force desktop view