Zuzana Kocumová Zuzana Kocumová

GARMIN FORERUNNER 310 XT

Číslo produktu: 010-00741-00

Dostupnosť
nedostupné
Cena vrátane DPH Cena okrem DPH
232,20 € 191,9 €

Popis produktu

Sporttester GARMIN Forerunner 310 XT (010-00741-00)

Forerunner 310 XT je inovací oblíbeného sportesteru Garmin Forerunner 305. Jedná se o sportester vhodný pro většinu sportovních aktivit.

Forerunner 310 XT nabízí vynikající výdrž baterií (až 20 hodin provozu).

Forerunner 310XT nachází uplatnění nejen pro vedení a vyhodnocení tréninku vrcholových sportovců s nejvyššími ambicemi, ale i jako vynikající doplněk pro zlepšení kondice rekreačních sportovců. Díky vysocecitlivému přijímači GPS nachází Forerunner 310XT uplatnění i ve sportovních oblastech, jako je například lyžování, jízda na sněžných skútrech, kanoistika, jízda na koni, jízda na čtyřkolkách a pod., tedy oblasti, kde běžný sporttester bez GPS nefunguje. Forerunner 310XT je schopen komunikovat jak se snímačem tepové frekvence, tak i s dalšími kompatibilními snímači, mezi které patří například snímač otáček kola a kadence šlapání, nožní senzor pro indoorové aktivity nebo snímač výkonu, např. Powertap, Cyclops. Použití Forerunneru 310XT Vám umožní jednoduše určit intenzitu Vašeho tréninku a vést trénink s ohledem na optimální zátěž organizmu. Stejně tak jsou modely se snímačem vhodné např. pro dodržení nastavené srdeční zátěže starších osob.

Náramkové provedení přístroje o rozměrech 54x56x19 mm a hmotnosti 72 g umožňuje neomezenou mobilitu a je stále na očích, kdykoli máte potřebu zkontrolovat si zaznamenávaná data. Forerunner 310XT je vybaven novou generací extrémně citlivých přijímačů s technologií HotFix. Přístroj má odolnost pro použití v extrémních podmínkách a odolnost proti vodě do 50 metrů.

Tréninkové funkce přístroje Forerunner 310XT:
• Tréninková data: Zobrazení času tréninku, tempa, proběhlé/projeté vzdálenosti, tempa na okruhu, délky okruhu, času okruhu, nejlepšího a průměrného tempa, nadmořské výšky a počtu spotřebovaných kalorií.
• Paměť historie: Umožňuje v paměti uchovat až 1.000 okruhů, umožňuje v paměti uchovat cca 2 roky tréninkových dat. Možnost automatického bezdrátového přenosu tréninkových dat do PC pomocí bezdrátové ANT+ technologie a pomocí přiloženého programového vybavení.
• Tepový Alarm : Výstraha tepu spustí zvukové znamení, pokud se odchýlíte od zadaného rozsahu tepu.
• AutoPause™: Funkce možňuje automatické vypnutí stopek, pokud snížíte rychlost pohybu pod nastavenou mez. Stopky se znovu automaticky zapnou při rozeběhnutí.
• AutoLap™: Umožňuje automatické přepnutí přístroje na nový okruh po uběhnutí nadefinované vzdálenosti pro okruh. Funkce umožňuje trénovat kdekoliv se stálou kontrolou proběhlé vzdálenosti.
• VirtualPartner™: Virtuální tréninkový partner umožňuje zadat cíl tréninku založený na čase, vzdálenosti nebo tempu. Přístroj na displeji zobrazuje grafického tréninkového partnera, který "běží" podle zadaných kritérií do cíle tréninku. Sportovec má možnost kdykoliv porovnat, zda je oproti tréninkovému partnerovi napřed nebo pozadu.
• Tempový Alarm : Spustí zvukové znamení, pokud se odchýlíte od zadaného tempa pohybu.
• Časový/Vzdálenostní Alarm : Spustí zvukové znamení, pokud dosáhnete nastaveného času nebo proběhlé/projeté vzdálenosti.
• Intervalový trénink: Umožňuje zadat intervaly tréninku a odpočinku a počet opakování.
• Alarm otáček: Umožňuje zadat interval otáček a využít funkce alarm otáček kola (volitelné příslušenství, není součástí dodávky)

• navigační přístroj Forerunner 310 XT
• USB ANT stick™
• datový a napájecí kabel USB
• A/C adapter + napájecí kabel
• návod k použití

Mohlo by Vás zaujímať

Prodejna Praha

více

Zvýhodnění pro sportovní kluby a oddíly

více

Prodejna Bedřichov

více
BOTY NA BĚŽKY SALOMON
SPORTICUS navazuje na zavedený eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ s lyžařskými vosky

force desktop view