Zuzana Kocumová Zuzana Kocumová

GARMIN FORERUNNER 225 OPTIC

Číslo produktu: 010-01472-11

Dostupnosť
nedostupné
Cena vrátane DPH Cena okrem DPH
271,00 € 224,0 €

Popis produktu

Sporttester GARMIN FORERUNNER 225 Optic (010-01472-11)

 

Ultralehké (54g) Forerunner 225 jsou první GPS běžecké hodinky značky Garmin s optickým snímačem tepové frekvence

 

Díky snímači srdečního tepu, který je zabudován přímo v hodinkách, můžete při běhu sledovat svou tepovou frekvenci, aniž byste museli nosit klasický hrudní pás. Aktuální zóna tepové frekvence a informace o tepech za minutu se přehledně zobrazují na barevném displeji: zahřívání (šedá), volné tempo (modrá), aerobní aktivita (zelená), mezní zóna (oranžová) a maximální výkon (červená). Prostřednictvím stránek Garmin Connect™ si můžete vytvořit vlastní tréninkové rozvrhy nebo si zde zdarma stáhnout připravené tréninkové plány, které následně odešlete do hodinek, aby Vás při tréninku vedly. Mezi další funkce hodinek Forerunner 225 patří možnost nastavení vibračních upozornění, vestavěný akcelerometr pro měření vzdálenosti při běhu na běžeckém páse a také zaznamenávání Vaší celodenní a spánkové aktivity. Přístroj dále nabízí online funkce včetně automatického uploadu dat na stránky Garmin Connect, živého sledování (Live Tracking) a sdílení informací na sociálních sítích.

 

Snímač tepové frekvence na zápěstí

Forerunner 225 využívá vestavěný snímač měřící tepovou frekvenci přímo na zápěstí, takže už nebudete muset běhat s hrudním pásem.

 

Grafické rozhraní

Zóny tepové frekvence se zobrazují přehledným způsobem s barevným rozlišením: zahřívání (šedá), volné tempo (modrá), aerobní aktivita (zelená), mezní zóna (oranžová) a maximální výkon (červená).

 

GPS

Hodinky Forerunner s GPS přijímačem nabízí přesné informace o vzdálenosti a tempu. Po následném nahrání tréninkových dat na stránky Garmin Connect si můžete prohlédnout trasu běhu na mapě.

 

Akcelerometr

Vestavěný akcelerometr umožňuje změřit vzdálenost a tempo i při běhání v tělocvičně nebo na běžeckém pásu, takže už nebudete potřebovat samostatný krokoměr.

 

Online funkce
Hodinky Vám umožní prostřednictvím sociálníchsítí okamžitě sdílet informace o Vašem výkonu s rodinou, přáteli nebo s celým světem. Stačí jen spárovat Vaše kompatibilní zařízení Android™ nebo Apple®2 s aplikací Garmin Connect Mobile pro mobilní telefony a sdílet naměřená data.

 

Pokročilý trénink

Vytvářejte si vlastní tréninky s vlastními cíli, u kterých budete vibracemi upozorněni na dosažení určitého času, vzdálenosti, množství spálených kalorií nebo tepové frekvence. Mimo to si můžete přímo do svých hodinek Forerunner stáhnout ze stránek Garmin Connect také upravené tréninkové plány.

 

Hodinky se zaznamenáváním aktivity

Forerunner nabízí dvojí přínos v podobě hodinek a systému zaznamenávajícího Vaší aktivitu. Během dne Vám bude počítat kroky, spálené kalorie a ušlou vzdálenost. Pokud budete příliš dlouho sedět, bude Vás ukazatel pohybu prostřednictvím vibračního upozornění motivovat k další aktivitě. V noci bude pro změnu sledovat kvalitu Vašeho odpočinku.

 

Mohlo by Vás zaujímať

Prodejna Praha

více

Zvýhodnění pro sportovní kluby a oddíly

více

Prodejna Bedřichov

více
BOTY NA BĚŽKY SALOMON
SPORTICUS navazuje na zavedený eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ s lyžařskými vosky

force desktop view