Zuzana Kocumová Zuzana Kocumová

GARMIN DAKOTA 10 PRO

Číslo produktu: 010-00781-90

Dostupnosť
nedostupné
Cena vrátane DPH Cena okrem DPH
174,10 € 143,9 €

Popis produktu

Navigace GARMIN DAKOTA 10 PRO (010-00781-90)

Malý, odolný navigační přístroj s velkým dotykovým displejem a turistickou mapou ČR 1:10 000 v ceně.

* 2,6" dotykový displej
* Podrobná mapa ČR v měřítku 1 : 10 000
* Odolnost proti vodě
* Provoz na dvě tužkové baterie (AA)
* Podpora pro Geocaching
* Všestrané použití (turistika, cyklistika, rybolov, automobil)


Základní vlastnosti

Outdoorová navigace, která v sobě kombinuje jednoduchost ovládání prostřednictvím dotykového displeje s robustní konstrukcí přístroje, který se bez problému vejde do dlaně ruky. Dakota 10 je skutečně všestrannou GPS navigací, která je použitelná při turistice, na kole, na lyžích, případně dalších outdoorových aktivitách.

Garmin Dakota 10 využívá dotykový 2,6" velký displej, který je dobře čitelný i na přímém slunci. Dakota je odolná proti nárazům, blátu, vlhkosti a vodě. Garmin Dakota 10 vydrží ponoření do vody o hloubce 1 metr po dobu 30 minut. Díky vysoce citlivému GPS přijímači funguje Dakota 10 i na místech s minimálním výhledem na oblohu, jako je hustý les, nebo městská zástavba.

Dakota 10 je vhodná pro použití při hře Geocaching, při které poskytuje srovnatelné funkce s řadou dažších GPS navigací. Přístroj obsahuje předehranou základní mapu světa a další mapy lze přidat do vnitřní paměti přístroje (850MB). Dále zde nalezneme vysoce citlivý GPS přijímač, prohlížeč obrázků, stopky, kalkulačku, informace o Slunci a Měsíci, budík, kalendář, funkci pro výpočet plochy, apod.

Dakota také nabízí široké možnosti práce s trasou (plánování a zobrazování v počítači). Přístroj je napájen dvěma tužkovými bateriemi (AA) s výdrží až 20 hodin provozu a je možné používat jakékoliv typy tužkových baterií (dobíjecí i nedobíjecí).


Turistické mapy Topo Czech PRO

V ceně přístroje je obsažena podrobná turistická navigační mapa Topo Czech PRO, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty v měřítku 1:10 000. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech PRO umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích/ulicích/turistických trasách a cyklotrasách ČR.

Podpora pro Geocaching

Geocaching je celosvětová hra, která pomocí hledání ukrytých pokladů nabízí řadu tipů, kam můžete vyrazit ve volném čase. Stránky hry jsou k dispozici na internetové adrese www.geocaching.com, kde se můžete podívat na umístění pokladů nad světovou mapou. Pro získání podrobných informací o místě úkrytu se ale musíte zaregistrovat. Registrace i využívání serveru je k dispozici zdarma. Každý poklad hry Geocaching obsahuje zápisník a pár drobností. Do zápisníku zapíšete svůj nález a z obsahu schránky si můžete něco ponechat za předpokladu, že do schránky na oplátku dáte něco jiného podobné nebo vyšší hodnoty. Ve schránce se nejčastěji setkáte s drobnými hračkami z čokoládových vajíček, reklamními předměty a suvenýry.

Garmin Dakota 10 podporuje paperless Geocaching, skrýše této hry je možné stáhnout ze serveru Geocaching.com pomocí datového kabelu přímo do paměti GPS navigace. Dakota 10 je schopna pojmout až 2000 keší, včetně informací o jejich lokalitě, terénu, radami, popisy.

• navigační přístroj Dakota 10
• registrační kód mapy Topo Czech PRO
• datový kabel USB
• poutko
• návod k použití

Mohlo by Vás zaujímať

Prodejna Praha

více

Zvýhodnění pro sportovní kluby a oddíly

více

Prodejna Bedřichov

více
BOTY NA BĚŽKY SALOMON
SPORTICUS navazuje na zavedený eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ s lyžařskými vosky

force desktop view