Zuzana Kocumová Zuzana Kocumová

MAXIVITA Betakaroten Premium plus

Číslo produktu: 42300012

Dostupnost
nedostupné
Cena s DPH Cena bez DPH
64 Kč 56 Kč

Popis produktu

MAXIVITA Betakaroten Premium plus

Udržuje normální stav pokožky, pečuje o ni a pomáhá jí získat a udržet krásnou barvu po pobytu na slunci.

 

MaxiVita Premium Beta-karoten plus obsahuje extrakt z mrkve, který je významným zdrojem přírodního beta - karotenu. Extrakt je obohacen o další důležité látky, vitamin E a selen.

 

Beta-karoten je provitaminem vitaminu A, důležitého antioxidantu, který udržuje normální stav pokožky, pečuje o ni a pomáhá jí získat a udržet krásnou barvu po pobytu na slunci. Současně je nezbytný pro normální funkci zraku a imunitního systému.

 

Významnou roli sehrávají také vitamin E a selen. Přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Ten vzniká tehdy, když v těle nastane nerovnováha mezi produkcí volných radikálů a jejich zneškodňováním pomocí antioxidantů. Vitamin E a selen pomáhají odstraňovat volné radikály, ochraňují buňky před jejich poškozením a tím i stárnutím.

 

Doplněk stravy – vitaminové tablety s obsahem extraktu z mrkve. Se  sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky.

Kdy a jak použít

Doporučené dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 tableta denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Balení: 30 tablet

Složení

Aktivní složky

v 1 tabletě a % RHP*

extrakt z mrkve (10 % beta-karotenu)

60 mg (6 mg)

vitamin E

12 mg (100 %)

selen

55 ug (100 %)

*RHP - referenční hodnota příjmu

Mohlo by vás zajímat

Prodejna Praha

více

Zvýhodnění pro sportovní kluby a oddíly

více
SPORTICUS navazuje na zavedený eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ s lyžařskými vosky

force desktop view