Zuzana Kocumová Zuzana Kocumová

GARMIN FORERUNNER 610 HR Premium Blue

Číslo produktu: 010-00947-15

Dostupnost
nedostupné
Cena s DPH Cena bez DPH
7 490 Kč 6 190 Kč

Popis produktu

Sporttester GARMIN Forerunner 610 HR Premium Blue (010-00947-15)

 

Běžecké GPS hodinky značky Garmin s dotykovým displejem


* Vysoce citlivý GPS přijímač
* Jednoduché ovládání, malý rozměr a hmotnost
* Měření a zobrazení více než 40 různých hodnot
* Intervalové tréninky a tréninkové plány
* Výdrž baterie až 8 hodin provozu se zapnutým GPS
* Vibrační upozornění
* On-line tréninkový denník Garmin Connect

Barva: modro - bílá

Balení včetně hrudní snímače tepu HR Premium

uvod-FR610

 

Garmin Forerunner 610 jsou výborně funkčně vybavené běžecké a cyklistické hodinky s intuitivním ovládáním přes dotykový displej.


Pro koho jsou hodinky určeny?


Funkce hodinek jsou zaměřeny především na pokročilé běžce. Díky vysocecitlivé GPS jsou schopny informovat o aktuálním tempu, průměrném tempu, zdolané vzdálenosti, času, stopkách, srdečním tepu a nadmořské výšce. Hodinky jsou ale použitelné i při dalších aktivitách, jako je chůze, jízda na kole, jízda na lyžích (sjezdové i běžecké lyžování) nebo například in-line bruslení. Na jízdním kole je možné připojit čidlo kadence šlapání a čidlo otáčení kola. Na lyžích dokáží hodinky namísto tempa zobrazit okamžitou nebo průměrnou rychlost a případně přizpůsobit i zobrazení dalších veličin.


Snadné používání

Hodinky Forerunner 610 nabízí velmi jednoduché ovládání v češtině pomocí tlačítek a dotykového displeje. Na displeji s výbornou čitelností a velmi jemným rozlišením si můžete nastavit od jednoho do čtyř datových polí. K dispozici jsou čtyři obrazovky a je tedy možné během sportovní aktivity sledovat naráz ař 16 Vámi vybraných hodnot.


Tréninkové funkce

FR610-dotykHodinky umí do své paměti dohrát hotové nebo vlasní tréninkové plány, případně vést intervalový trénink. Jednoduchý tréninkový interval je možné nastavit přímo v hodinkách, pro složité intervaly je třeba navštívit stránku connect.garmin.com. Běžnou výbavou dnes bývá i AutoLap (umí automaticky upozornit na určitou zdolanou vzdálenost - např. na každý uběhnutý 1 km a poskytnout po takovém úseku dílčí souhrnná data) a AutoPause (zastaví stopky po dobu, po kterou se nepohybujete)


Garmin Connect

Služba Garmin Connect je váš online tréninkový nástroj pro ukládání, analýzu a sdílení všech vašich aktivit typu fitness. Připojte se k milionům uživatelů, kteří běhají, jezdí na kole, plavou a chodí. Analyzujte svůj pokrok a výkonnost pomocí již připravených zpráv. Můžete snadno sledovat své průměrné tempo na kolo za určité období, počet kilometrů za měsíc nebo srovnávat průměrný srdeční tep s průměrným tempem během roku. Zprávy jsou užitečné jak pro trenéry tak pro každého milovníka analytického přístupu k fitnessu.


Způsob napájení, výdrž

Hodinky obsahují vestavěný LiIon akumulátor s výdrží až 8 hodin tréninku se zapnutým GPS nebo až 3 týdny v režimu hodinek. Akumulátor se nabíjí pomocí nabíječky připojené magnetickým klipem se zadní stěnou hodinek. Nabíjecí kabel je zakončen USB konektorem a je tedy možné nabíjení hodinek z počítače nebo pomocí adaptéru na 220 V.


Bližší technické parametry:

* Vysoce citlivý GPS přijímač s HotFix ®
* Bezdrátový přenos do PC
* Kompatibilní s krokoměrem SDM4
* Kompatibilní s čidlem GSC 10 - oba signály (rychlost i kadence)
* Odolnost proti vodě IPX7: déšť, pot, postříkání
* Hmotnost: 72 g
* Displej: monochromatický TFT, 128 x 128 pixelů
* Velikost: 4,57 cm x 6,35 cm x 1,42 cm
* Teplotní rozsah: -20°C až 60°C

Obsah balení:

 

• navigační přístroj Forerunner 610
• snímač tepové frekvence HRM Premium
• USB stick ANT
• A/C adapter + napájecí kabel
• návod k použití 

Mohlo by vás zajímat

Prodejna Praha

více

Zvýhodnění pro sportovní kluby a oddíly

více

Prodejna Bedřichov

více
BOTY NA BĚŽKY SALOMON
SPORTICUS navazuje na zavedený eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ s lyžařskými vosky

force desktop view