Zuzana Kocumová Zuzana Kocumová

GARMIN FORERUNNER 610 HR Premium Black

Číslo produktu: 010-00947-11

Dostupnost
nedostupné
Cena s DPH Cena bez DPH
7 490 Kč 6 190 Kč

Popis produktu

Sporttester GARMIN Forerunner 610 HR Premium Black (010-00947-11)

Běžecké GPS hodinky značky Garmin, dotykový displej

* Vysoce citlivý GPS přijímač
* Jednoduché ovládání, malý rozměr a hmotnost
* Měření a zobrazení více než 40 různých hodnot
* Intervalové tréninky a tréninkové plány
* Výdrž baterie až 8 hodin provozu se zapnutým GPS
* Vibrační upozornění
* On-line tréninkový denník Garmin Connect


Barva: černá

Balení včetně hrudní snímače tepu HR Premium

Garmin Forerunner 610 jsou výborně funkčně vybavené běžecké a cyklistické hodinky s intuitivním ovládáním přes dotykový displej.


Pro koho jsou hodinky určeny?

Funkce hodinek jsou zaměřeny především na pokročilé běžce. Díky vysocecitlivé GPS jsou schopny informovat o aktuálním tempu, průměrném tempu, zdolané vzdálenosti, času, stopkách, srdečním tepu a nadmořské výšce. Hodinky jsou ale použitelné i při dalších aktivitách, jako je chůze, jízda na kole, jízda na lyžích (sjezdové i běžecké lyžování) nebo například in-line bruslení. Na jízdním kole je možné připojit čidlo kadence šlapání a čidlo otáčení kola. Na lyžích dokáží hodinky namísto tempa zobrazit okamžitou nebo průměrnou rychlost a případně přizpůsobit i zobrazení dalších veličin.


Snadné používání

Hodinky Forerunner 610 nabízí velmi jednoduché ovládání v češtině pomocí tlačítek a dotykového displeje. Na displeji s výbornou čitelností a velmi jemným rozlišením si můžete nastavit od jednoho do čtyř datových polí. K dispozici jsou čtyři obrazovky a je tedy možné během sportovní aktivity sledovat naráz ař 16 Vámi vybraných hodnot.


Tréninkové funkce

Hodinky umí do své paměti dohrát hotové nebo vlasní tréninkové plány, případně vést intervalový trénink. Jednoduchý tréninkový interval je možné nastavit přímo v hodinkách, pro složité intervaly je třeba navštívit stránku connect.garmin.com. Běžnou výbavou dnes bývá i AutoLap (umí automaticky upozornit na určitou zdolanou vzdálenost - např. na každý uběhnutý 1 km a poskytnout po takovém úseku dílčí souhrnná data) a AutoPause (zastaví stopky po dobu, po kterou se nepohybujete)


Garmin Connect

Služba Garmin Connect je váš online tréninkový nástroj pro ukládání, analýzu a sdílení všech vašich aktivit typu fitness. Připojte se k milionům uživatelů, kteří běhají, jezdí na kole, plavou a chodí. Analyzujte svůj pokrok a výkonnost pomocí již připravených zpráv. Můžete snadno sledovat své průměrné tempo na kolo za určité období, počet kilometrů za měsíc nebo srovnávat průměrný srdeční tep s průměrným tempem během roku. Zprávy jsou užitečné jak pro trenéry tak pro každého milovníka analytického přístupu k fitnessu.


Způsob napájení, výdrž

Hodinky obsahují vestavěný LiIon akumulátor s výdrží až 8 hodin tréninku se zapnutým GPS nebo až 3 týdny v režimu hodinek. Akumulátor se nabíjí pomocí nabíječky připojené magnetickým klipem se zadní stěnou hodinek. Nabíjecí kabel je zakončen USB konektorem a je tedy možné nabíjení hodinek z počítače nebo pomocí adaptéru na 220 V.


Bližší technické parametry:

* Vysoce citlivý GPS přijímač s HotFix ®
* Bezdrátový přenos do PC
* Kompatibilní s krokoměrem SDM4
* Kompatibilní s čidlem GSC 10 - oba signály (rychlost i kadence)
* Odolnost proti vodě IPX7: déšť, pot, postříkání
* Hmotnost: 72 g
* Displej: monochromatický TFT, 128 x 128 pixelů
* Velikost: 4,57 cm x 6,35 cm x 1,42 cm
* Teplotní rozsah: -20°C až 60°C

Obsah balení: hodinky Forerunner 610, USB ANT+stick pro propojení s PC, měkký snímač srdečního tepu, nabíječka do sítě 220V a do USB konektoru, český návod.

• navigační přístroj Forerunner 610
• snímač tepové frekvence HRM
• USB stick ANT
• A/C adapter + napájecí kabel
• návod k použití

Mohlo by vás zajímat

Vyzvedněte si zboží na sportovní akci

Prodejna Praha

více

Prodejna Bedřichov

více
Výprodej oblečení
SPORTICUS navazuje na zavedený eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ s lyžařskými vosky

force desktop view