Zuzana Kocumová Zuzana Kocumová

GARMIN EDGE 510 Bundle Premium

Číslo produktu: 010-01064-01

Dostupnost
nedostupné
Cena s DPH Cena bez DPH
9 490 Kč 7 843 Kč

Popis produktu

Cyklocomputer GARMIN EDGE 510 Bundle Premium (010-01064-01)

 

Profesionální GPS cyklocomputer používaný cyklistickou stájí Team Garmin.


* 2,2" dotykový, barevný displej
* Vysocecitlivý GPS/GLONASS čip
* Elektronický kompas
* Barometrický výškoměr
* Teploměr
* Odolnost proti vodě
* Výdrž až 20hodin s GPS
* Paměť na 180 hodin záznamu
* Bluetooth (živé sledování)

Oproti základnímu balení obsahuje navíc prémiový hrudní snímač tepové frekvence, snímač kadence/rychlosti a předsazený držák na řidítka.

 

uvodedge

 

Základní vlastnosti

Mezi hlavní přednosti přístroje Edge 510 patří kompaktní rozměry, nízká hmotnost, vysoká odolnost a dlouhá výdrž na GPS. Edge 510 je schopen při jízdě na kole vést cyklistu terénem i po silnici (trasu je nutné připravit v PC), vyhodnotit široké spektrum veličin nebo motivovat sportovce k lepším výkonům. Díky bezdrátové technologii ANT+ je možné připojit hrudní snímač tepové frekvence, duální čidlo pro kadenci a rychlost GSC 10, bezmagnetová čidla nové generace pro kadeci a rychlost, snímače výkonu a to včetně pedálů Garmin VECTOR pro měření výkonu pro každou nohu zvlášť. Nově EDGE 510 podporuje elektronickou přehazovačku Shimano Di2 a dokáže na displeji zobrazit aktuálně zařazený převod. Další zajímavou funkcí jsou tzv. "Segmenty". Tyto segmenty slouží pro porovnávání určitých úseků (např. vrchařských časovek) s ostatními uživateli. Na stránce Garmin Connect je poté vedený žebříček pro každý segment s vyobrazením nejlepších výsledků.

 

Ovládání - displej - odolnost

Garmin Edge 510 využívá nově 2,2" barevný dotykový displej, který je dokonale čitelný i na přímém slunci. Díky zvýšené citlivosti nebudete mít problém navigaci ovládat i v rukavicích nebo v dešti. Přístroj podporuje vytváření jízdních profilů pro různé typy aktivit. Pro každý profil je možné nastavit jiné zobrazení datových polí. K dispozici je 5 stránek a na každou je možné zobrazit od 1 až do10 hodnot. Ačkoli je Edge 510 nemapovou navigací, je možné připravit si trasu v počítači a nechat se po této trase navigovat. Pokud trasa obsahuje i informace o rychlosti, budou tyto použity s funkcí virtuálního tréninkového partnera.


datpole datpole2 kompas virtpart


Přístroj je odolný proti nárazům, blátu, vlhkosti a vodě. Garmin Edge 510 vydrží ponoření do vody o hloubce 1 metr po dobu 30 minut. Díky vysoce citlivému GPS/GLONASS přijímači funguje i na místech s minimálním výhledem na oblohu, jako je hustý les, nebo městská zástavba.

 

Konektivita
konektivita
Edge 510 je vybaven bezdrátovými technologiemi Bluetooth 4 a ANT+. Umožňuje připojení externích čidel, mezi které patří například inovované snímače kadence a otáčení kola, ANT+ pedály Vector se samostatným měřením výkonu pro levou a pravou nohu nebo elektronickým měničem Shimano Di2, po jehož propojení je na displeji možné sledovat informace o právě zvoleném převodu. Edge 510 může být nově doplněn také o dálkové bezdrátové ovládání s možností ovládání přístroje bez nutnosti opuštění cyklistického posedu.

Díky Bluetooth technologii je Edge 510 schopný odeslat data o tréninku, stahovat připravené tréninky se zerveru Garmin Connect, stahovat informace o počasí nebo sdílet Vaší současnou polohu a informace o rychlosti, tepu, výšce, kadenci, výkonu přes mobilní telefon na zabezpečenou webovou stránku pro Vaše blízké.

 

 

Garmin Connect

Služba Garmin Connect je váš online tréninkový nástroj pro ukládání, analýzu a sdílení všech vašich aktivit typu fitness. Připojte se k milionům uživatelů, kteří běhají, jezdí na kole, plavou a chodí. Analyzujte svůj pokrok a výkonnost pomocí již připravených zpráv. Můžete snadno sledovat své průměrné tempo na kolo za určité období, počet kilometrů za měsíc nebo srovnávat průměrný srdeční tep s průměrným tempem během roku. Zprávy jsou užitečné jak pro trenéry tak pro každého milovníka analytického přístupu k fitnessu.

 

Obsah balení

 

• přístroj Edge 510
• A/C adapter + kabel USB
• držák na kolo
• předsazený držák na kolo
• snímač kadence šlapání
• prémiový snímač srdečního tepu
• poutko
• návod k použití

 

 

Mohlo by vás zajímat

Prodejna Praha

více

Zvýhodnění pro sportovní kluby a oddíly

více

Prodejna Bedřichov

více
BOTY NA BĚŽKY SALOMON
SPORTICUS navazuje na zavedený eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ s lyžařskými vosky

force desktop view